Strefa Męskiej Pielęgnacji

Istnieje możliwość wykupienia bonu podarunkowego

Wszystkich Panów, którzy pragną zatroszczyć się o swój wygląd i dobre samopoczucie, zapraszam do odwiedzin Instytutu Skin Effect.

Oczyszczanie Active Man - 139 zł

Dokładne oczyszczenie oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery, niezależnie od jej rodzaju oraz wieku. Zabieg obejmuje peeling kawitacyjny, indywidualnie dobraną ampułkę, sonoforezę, d’arsonval w przypadku trądziku, aplikację dwóch aktywnych masek, skomponowanych tak by odpowiednio nawilżyć oraz wyciszyć skórę po zabiegu.

Zabieg regenerujący - 149 zł

Zabieg odżywczy przeznaczony dla osób odczuwających dyskomfort i napięcie skóry wywołane przesuszeniem, jest to także idealny zabieg w sezonie zimowym dla narciarzy oraz panów przebywających gługo na powietrzu. Doskonała pielęgnacja dla skóry poszarzałej i szorstkiej w dotyku oraz z problemem łuszczenia. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, nawilżona, wygładzona, a jej bariera ochronna wzmocniona.

Złuszczanie kwasami - 149 zł

Indywidualnie dobrana kompozycja kwasów chemicznych do potrzeb skóry. Zabiegi polecane szczególnie dla panów z niedoskonałościami po przebytym trądziku oraz dla panów, którzy borykają się z problemem wrastających włosków po goleniu.

Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi promocjami na facebook'u